• خبر روز


تقدیر رئیس دانشگاه از کارکنان علمی و اداری جانباز و ایثارگر

با هدف پاسداشت دلاوری ها و جانفشانی های جانبازان و ایثارگران شاغل در دانشگاه علامه طباطبائی، مراسمی با حضور دکتر حسین سلیمی رئیس دانشگاه برگزار شد.

 در این مراسم که از سوی امور شاهد و ایثارگران دانشگاه و با دعوت از همکاران شاغل علمی و اداری جانباز و ایثارگر برگزار شد، دکتر سلیمی رئیس دانشگاه با گرامی داشت هفته دفاع مقدس در تقدیر از مقام ایثارگران و جانبازان گفت: امیدوارم ادامه دهنده ی راه شهیدان بزرگوار دفاع مقدس و احیا کننده ی آرمان های دفاع مقدس باشیم. او افزود: افتخار می کنم در دانشگاهی هستم که بهترین اساتید و کارکنان را دارد و امیدوارم از برکت حضور دوستان عزیز بتوانیم دوره های پایانی ماموریت خود در دانشگاه را سپری کنیم.دکتر سلیمی با تقدیر از تداوم روحیه ایثارگری دوران دفاع مقدس در بین دانشگاهیان این دانشگاه بیان داشت: در مدت مسئولیتم حتی یک مورد ندیدم که استاد یا کارمندی از ایثارگری و سوابق خودش استفاده فردی نماید و این نشان دهنده­ ی آن است روحیه دفاع مقدس صرفا برای آرمان بود نه برای استفاده های بعدی. او افزود: حضور مسمر و نورانی دوستان باعث اعتلای فضای فرهیخته دانشگاه علامه طباطبائی شده است.
رئیس دانشگاه در ادامه با تشکر از حضور زینب حبیب الله زاده به عنوان مسئول حوزه شاهد و ایثارگر گفت: سلامت فردی و کارآمدی ایشان نشانه پیوند با ارزش های انقلاب اسلامی است.
در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدیه از جانبازان و ایثارگران دانشگاه تقدیر شد.
گفتنی است در حال حاضر تعداد ۹۰جانباز و ایثارگر در حوزه های علمی و اداری دانشگاه علامه طباطبائی فعالیت دارند و تعداد ۱۸نفر نیز به افتخار بازنشستگی نائل گردیده اند.

تاریخ درج خبر: 1399/07/12  -  ساعت درج خبر: ١٣:٣٢  -  شماره خبر: ١٣٠١٨  -  تعداد بازدید: 79


خروج