• خبر روز


نشست آشنایی دانشجویان نخبه با ظرفیت های مرکز نخبگان شاهد و ایثارگر

این نشست هم اندیشی باتوجه به تعدادبالای دانشجویان نخبه و ممتاز شاهد و ایثارگر با هدف آشنایی و بهره گیری این عزیزان با مرکز دانش پژوهان و تشکلهای شاهد و ایثارگر با حضور آقای دکتر عادل مهری رئیس این مرکز و آقای دکتر نورمحمدی رئیس امور شاهد و ایثارگر دانشگاه در روز شنبه 99/4/28 برگزار گردید.

ابتدا دکتر مهری درباره تاریخچه  و ضرورت شکل گیری مرکز دانش پژوهان صحبت کردند و سپس اهداف و برنامه های این مرکز را تشریح نمودند.

ایشان در ادامه در مورد نحوه پذیرش دانشجویان نخبه و روش های حمایت این مرکز از دانشجویانی که صاحب ایده هستند، توضیحاتی ارائه نمودند و به سوالات و دغدغه های دانشجویان پاسخ دادند.

رئیس امور شاهد و ایثارگر دانشگاه نیز در این نشست سخنانی را در مورد ایجاد پل ارتباطی بین مرکز رشد دانشگاه  و مرکز نخبگان شاهد و ایثارگر برای حمایت از ایده ها و نوآوری های این دانشجویان مطرح کردند و بر تداوم تشکیل این جلسات در آینده تاکید نمودند.

ایشان در ادامه خاطر نشان نمودند به جهت بهره گیری دانشجویان از ظرفیتهای این مرکز در زمینه های علمی همچون کنفرانسهای بین المللی، چاپ مقاله و... همکاری های لازم با این مرکز به عمل خواهد آمد.                                                          

اهداف و وظایف مرکز دانش پژوهان

تاریخ درج خبر: 1399/04/30  -  ساعت درج خبر: ١٠:٠١  -  شماره خبر: ١٢٥٥٦  -  تعداد بازدید: 216


خروج